پورتال همایش های دانشگاه مازندران


اولین کنفرانس مدیریت کسب و کار در حوزه دریای خزر (چالش ها و راه کارهای بازاریابی بین الملل و صادرات) 

معرفی و مشخصات

کنفرانس مدیریت کسب و کار در کشورهای حوزه دریای خزر با ابتکار گروه مدیریت بازرگانی دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران با دو هدف نظری و کاربردی برای شناسایی چالش ها و مسائل گوناگون کسب و کار، تجارت و بازرگانی در کشورهای حاشیه دریای خزر و متعاقباً ارائه راهکارهای علمی، نظری و کاربردی برای بهبود کسب و کار در این منطقه برگزار می گردد. این کنفرانس اساساً رویکردی بین المللی دارد، که در سال اول در قالب ملی و از سال دوم و پس از به صورت بین المللی و با مشارکت کشورهای مختلف برگزار خواهد شد. در هر دوره از کنفرانس، یک تم کلیدی در نظر گرفته می شود که در سال اول برگزاری تم اصلی آن عبارت از چالش ها و راه کارهای بازاریابی بین الملل و صادرات می باشد. این کنفرانس درصدد تا تمامی جنبه ها و حوزه های کسب و کار را در پوشش دهد تا مخاطبان مختلف با توانمندی ها و قابلیت های متفاوت بتوانند تجربیات علمی و عملی خو را در حوزه های تخصصی خود معرفی و عرضه نمایند. حوزه های محوری در قالب بازاریابی بین الملل و صادرات، مدیریت استراتژیک بازار، مدیریت ارتباط با مشتریان، کارآفرینی و بهبود کسب و کار، توسعه مدیریت منابع انسانی و سرمایه انسانی، تامین مالی، مدیریت ریسک و سرمایه گذاری و ... می باشد که برای کسب و کارهای مختلف جنبه های کلیدی محسوب می شوند.  


اولین کنفرانس مدیریت کسب و کار در کشورهای حوزه دریای خزر (چالش ها و راه کارهای بازاریابی بین الملل و صادرات) The First Conference on Business Management in the Caspian Sea Region (Challenges and Solutions of International Marketing and Exports)


 کنفرانس مدیریت کسب و کار در کشورهای حوزه دریای خزر (عنوان به فارسی: اولین کنفرانس مدیریت کسب و کار در حوزه دریای خزر (چالش ها و راه کارهای بازاریابی بین الملل و صادرات) و عنوان به انگلیسی: The First Conference on Business Management in the Caspian Sea Region (Challenges and Solutions of International Marketing and Exports) ) با ابتکار گروه مدیریت بازرگانی دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران با دو هدف نظری و کاربردی برای شناسایی چالش ها و مسائل گوناگون کسب و کار، تجارت و بازرگانی در کشورهای حاشیه دریای خزر و متعاقباً ارائه راهکارهای علمی، نظری و کاربردی برای بهبود کسب و کار در این منطقه برگزار می گردد. این کنفرانس اساساً رویکردی بین المللی دارد، که در سال اول در قالب ملی و از سال دوم و پس از به صورت بین المللی و با مشارکت کشورهای مختلف برگزار خواهد شد. در هر دوره از کنفرانس، یک تم کلیدی در نظر گرفته می شود که در سال اول برگزاری تم اصلی آن عبارت از چالش ها و راه کارهای بازاریابی بین الملل و صادرات می باشد. این کنفرانس درصدد تا تمامی جنبه ها و حوزه های کسب و کار را در پوشش دهد تا مخاطبان مختلف با توانمندی ها و قابلیت های متفاوت بتوانند تجربیات علمی و عملی خو را در حوزه های تخصصی خود معرفی و عرضه نمایند. حوزه های محوری در قالب بازاریابی بین الملل و صادرات، مدیریت استراتژیک بازار، مدیریت ارتباط با مشتریان، کارآفرینی و بهبود کسب و کار، توسعه مدیریت منابع انسانی و سرمایه انسانی، تامین مالی، مدیریت ریسک و سرمایه گذاری و ... می باشد که برای کسب و کارهای مختلف جنبه های کلیدی محسوب می شوند.  

دومین رویداد چالش محور کوک (کارآفرینی) این رویداد یک کمپ کارآفرینی است که در مدت زمان 3 روز برگزار می گردد.

اولین همایش امام خمینی و تمدن نوین اسلامی - ایرانی با تاکید بر سرمایه اجتماعی


آخرین مهلت ثبت نام: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین مهلت ارسال مقاله: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ برگزاری: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
برگزار کنندگان: دانشگاه مازندران، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی
حامیان: دانشگاه مازندران، دانشگاه فردوسی مشهد، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و...


همایش سبک زندگی قرآنی با تاکید بر مولفه های اجتماعی


  آخرین مهلت ثبت‌نام:۰۱ اسفند ۱۳۹۸
  آخرین فرصت ارسال مقاله:۳۰ آذر ۱۳۹۸ 
  تاریخ برگزاری:۱۴ اسفند ۱۳۹۸ 
  برگزار کنندگان:دانشگاه مازندران، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان مازندران 
  حامیان همایش:دانشگاه مازندران، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان مازندران، ...
        دانشگاه مازندران هم اکنون بزرگترین مرکز آموزش عالی استان به شمار می رود و دارای سابقه ای بالغ بر 47 سال است که هسته اولیه آن را مدرسه عالی علوم اقتصادی و اجتماعی، مدرسه علوم کشاورزی ساری، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، مرکز تربیت دبیر فنی نوشیروانی بابل و مرکز تحصیلات تکمیلی بابلسر تشکیل داده اند که در سال 1358 و با تصویب شورای عالی انقلاب از ادغام این مراکز ، دانشگاه مازندران به صورت رسمی تاسیس و در طی سال های اخیر رشد قابل توجهی در هر دو عرصه کمی و کیفی داشته است.
       همچنین در سال 1364 دانشکده ی پزشکی تحت پوشش دانشگاه مازندران، ابتدا در ساری و سپس در بابل تاسیس گردید که در سال تحصیلی 67-66 با قرار گرفتن در مجتمع های پزشکی تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دانشگاه مازندارن جدا و از آن تاریخ به صورت مستقل در آمدند. دانشکده ی کشاورزی و منابع طبیعی گرگان نیز در سال 1368 از دانشگاه مازندران منتزع و به صورت دانشگاه مستقل شکل گرفت.
       در پی برنامه توسعه و گسترش آموزشی عالی در استان و ایجاد دانشگاه های تخصصی،‌ دو مجتمع علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و فنی و مهندسی نوشیروانی بابل نیز مطابق مصوبات ریاست محترم جمهوری از دانشگاه مازندران منتزع و به صورت دانشگاه های مستقل درآمدند. ضمناً‌ مقرر شد تا جامعیت دانشگاه مازندران به عنوان محور آموزش عالی استان، در قالب ایجاد رشته های فنی و مهندسی و کشاورزی حفظ گردد.
       کار آموزش و تدریس دانشجویان را 350 عضو هیات علمی (تعداد 37 استاد، 88 دانشیار، 200 استادیار و 24 مربی) و تعدادی از مدرسین حق التدریس بر عهده دارند. تعداد رشته های موجود در دانشگاه مازندران بیش از 82 رشته در مقطع کارشناسی در دوره های روزانه و شبانه، بیش از 98 رشته گرایش در مقطع کارشناسی ارشد و بیش از 66 رشته گرایش در مقطع دکترا می باشد.
       در حال حاضر این مرکز آموزش عالی  بر اساس سیاست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهداف متعددی در عرصه تولید علم و فناوری و پژوهش، خدمات آموزشی و فعالیت های فرهنگی در عرصه تبادل اندیشه و شکوفا نمودن استعداد ها و اندیشه های نسل فرهیخته جامعه بر عهده دارد و بر همین اساس، با اتخاذ راهبردهایی در حوزه طرح های عمرانی، برنامه های زمان بندی شده آموزشی، پروژه ها و طرح های پژوهشی و فرهنگی فعالیت های مجدانه ای در دست اقدام دارد.
       دانشگاه مازندران تلاش می نماید به همت اساتید محترم، کارکنان شریف و دانشجویان عزیز و با مساعدت های مسئولان وزارتی و استانی، فعالیت هایی در خور شأن این خطه و جامعه اسلامی داشته باشد و بتواند دین خود را نسبت به جامعه ادا نماید.

تماس با ما

آدرس: مازندران - بابلسر – خيابان پاسداران – سازمان مركزي
تلفن: 01135303000
دورنگار:01135334253
کد پستی: 13534 – 47416
رایانامه: info@umz.ac.ir

همایش های خاتمه یافته

آرشیو همایش ها