آخرین مهلت ثبت نام: 30 فروردین 1398
آخرین مهلت ارسال مقاله: 25 اسفند 1397
تاریخ برگزاری: 10 تا 12 اردیبهشت 1398
برگزار کنندگان: دانشگاه مازندران، مرکز پژوهشی ابرساختارهای جبری و ریاضیات فازی
حامیان: دانشگاه مازندران، انجمن سیستم های فازی ایران، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام
روزشمار همایش:
  • تاریخ برگزاری: 70 روز مانده
  • آغاز دریافت مقالات: -45 روز مانده
  • آخرین مهلت ارسال مقاله: 25 روز مانده

درباره کنفرانس

نهمین سمینار ابرساختار های جبری و ریاضیات فازی

     
با عرض سلام و خیر مفدم به کلیه اساتید و محققین شرکت کننده در " نهمین سمینار ابر ساختارهای جبری و ریاضیات فازی" که از راه دور و نزدیک در این سیمینار شرکت نموده اند، بسیار مفتخر هستیم که میزبان شما سروران گرامی در مرکز پژوهشی ابرساختارهای جبری و ریاضیات فازی دانشگاه می باشیم. امیدواریم که این سمینار بتواند محیط مناسبی را جهت تبادل نظر پیرامون موضوعات سمینار بین محققین فراهم نماید و به سهم خود در رشد و تعالی دانش ریاضی در سطح کشور و جهان موثر باشد.
لازم است از حمایت های سرپرست محترم دانشگاه و انجمن سیستم های  فازی ایران که با حمایت های مادی و معنوی خود ما را در برگزاری این سمینار صمیمانه یاری نموده اند، تشکر و قدر دانی به عمل آید.
همچنین بر خود وظیفه می دانم مراتب تشکر صمیمانه ام را از جناب آقای دکتر طالبی رستمی، دبیر محترم سمینار، جناب آقای دکتر اله بخش یزدانی چراتی، رییس دانشکده علوم ریاضی و دبیر کمیته اجرایی و کلیه دانشجویان عزیزی که ما را در برگزاری هر چه بهتر این سمینار یاری نمودند، ابراز دارم.
آرزوی قلبی مال آن است که میزبان خوبی برای شما سروران گرامی باشیم و در طی برگزاری سمینار علاوه بر استفاده از فضای علمی، اقامت خوشی را در شهر بابلسر داشته باشید.
 
علی تقوی
دبیر علمی سمینار

کارگاه های آموزشی

گالری تصاویر